חצר הראשונים קיבוץ עין שמר

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של “חצר הראשונים” בקיבוץ עין שמר אשר נמצא במרחק נסיעה קצר ממרכז מסחרי אלון עין שמר , קיסריה, בנימינה, חדרה, כרכור ופרדס חנה. אנו צוות ה”חצר” וחברי הקיבוץ השקענו מחשבה רבה מאוד בפיתוח אתר האינטרנט שלנו על מנת להנעים את זמנכם ולספק את מירב המידע הרלוונטי לפי תחומי העניין. בכל שאלה נשמח לענות דרך האתר ו/או בטלפון 04-637-4327.

 

גנים ובתי ספרמשפחותלוח אירועים
 טרקטורים אירועים באתר מועדון חברים
 מפת הגעה וידאו גלריית תמונות

 

למה לצפות? התגובה הנפוצה ביותר של המבקרים בחצר הראשונים של קיבוץ עין שמר היא “לא ציפינו למקום כזה…היה גדוש בפעילות…נהנינו ואפילו נשאר טעם של עוד…המקום מדהים!…”. כאשר תגיעו לחצר הראשונים , כ 5 דקות נסיעה צפונה ממרכז מסחרי גן שמואל, מצפה לכם קיבוץ ירוק ומזמין, שדות זהובים ושלווה. בתוך כל זה ממוקמת חצר הראשונים שם נתחיל את ההרפתקה.

חצר הראשונים מורכבת ממספר מבנים הכוללים מבנים מקוריים ושחזורים  של מבנים של החצר המקורית של קיבוץ עין שמר, בית האבן, צריף המגורים , סככת כלים חקלאיים, מגדל המים, באר וחדר האוכל המקורי. במופע אור קולי קליל  תצפו  בהיסטוריה של הקיבוץ שלאחריו הסבר רציני  ומשעשע  כאחד על אורח החיים באותה התקופה על ידי מדריכי המקום.

נצא לאפות לחמניות בתנור לבנים עתיק אותם נקבל לאכול חמות מהתנור וכן לנסיעה בקיבוץ עם עגלת נוסעים רתומה לטרקטור, נבקר ברפת נמשיך לתחנת הרכבת הטורקית בה נצא למסע מסביב לשדות הקיבוץ עד התחנה הסופית שם נרד ונסובב יחדיו את הרכבת (נשמע קשה?!…).

אם טרם ביקרתם באתר חצר הראשונים בקיבוץ עין שמר, צרו קשר אתנו עוד היום ותכינו את החברים, אנו נסייע לכם לתכנן פעילות אטרקיבית במיוחד לילדים, נוער ומבוגרים כאחד. אורחים מחו”ל? חווית הקיבוץ מומלצת מאוד למבקרים מחו”ל.


מבקרים מישראל ומכל העולם מעידים כי הביקור בחצר הראשונים של קיבוץ עין שמר – חוויה ייחודית, שונה ומרתקת שפשוט אסור לפספס!


 

ניתן כעת להזמין מקומות דרך האתר, להזמנות לחץ כאן.